Indeling groepen met ingang van 6 september 2019.

    Daniëlle Boekhout      
Dinsdag 1 Lidnr. 17.00 - 18.00 uur Dinsdag 2 Lidnr. 18.00 - 19.00 uur
1 2407 Teun van Graas 1 2305 Frank van Amsterdam
2 2237 Viggo van Grieken 2 2304 Milan de Best
3 2392 Olle Gruppen 3 1505 Joey Duyve
4 2374 Tanno Guijt 4 2303 Daan Huijts
5 2314 Ruud de Klerk 5 1945 Jessy van Kesteren
6 2386 Koen Ohlenschlager 6 1939 Job van Leeuwen
7 2377 Sep Vreeburg 7 1988 Jonas Pennings
8 2383 Wout Warmerdam 8 1789 Sam Pieterse
9 2378 Len Westerlaken 9 1874 Stijn van Ruiten
10 2245 Lukas de Wit 10 2279 Daan van Ruiten
      11 2247 Axel Vrijland
           
Dinsdag 3 Lidnr. 19.00 - 20.00 uur (springen)      
1 1690 Katie Aartman 8 1771 Demi Halvemaan
2 1848 Sofie Augustinus 9 2101 Nora Kokhuis
3 1989 Milou van den Berg 10 1863 Jacky van Nobelen
4 2052 Sophie Beukema 11 1429 Evi Peters
5 1812 Merel Damen 12 2064 Emma van Ruiten
6 2076 Marilène Dijkstra 13 1946 Sofie Uittenbogaard
7 2132 Nikki van Haaster 14 2275 Tess Westerhout
           
           
    Laura Jansen      
Donderdag 1 Lidnr. 17.30 - 18.30 uur      
1 2117 Eva van Baaren      
2 2359 Lotte Duivenvoorde      
3 2315 Tess van Gijlswijk      
4 2242 Andrissa Kanu      
5 2382 Linas Kassab      
6 2309 Sanne Klein      
7 2388 Julia Koziol      
8 2282 Nour Mir      
9 2236 Jacky van der Slot      
10 2380 Noemi Toczynska      
11 2402 Madelijn van der Vijver      
12 2118 Lieke van Wieringen      
           
           
Donderdag 2 Lidnr. 18.30 - 19.30 uur Donderdag 3 Lidnr. 19.30 - 20.30 uur
1 2161 Viviana Al Arif 1 1848 Sofie Augustinus
2 2306 Charlotte van Amsterdam 2 1989 Milou van den Berg
3 2052 Sophie Beukema 3 2360 Tatum Bruines
4 2187 Noortje Dobbe 4 1812 Merel Damen
5 2345 Roos Gieske 5 2406 Mirjam Davelaar
6 2375 Liselotte Heemskerk 6 2297 Jet Duivenvoorde
7 2156 Nina Klein 7 1771 Demi Halvemaan
8 2263 Isabella Kleverlaan 8 2085 Ewelina Matyja
9 2256 Sienna Klop 9 1863 Jacky van Nobelen
10 2241 Emily Kraan 10 2053 Dewi van Nobelen
11 2267 Roosje van Maurik 11 2298 Fiene Pennings
12 2364 Veronique Meyer 12 2064 Emma van Ruiten
13 2274 Julia Paardekooper 13 2246 Nienke van Schooten
14 2299 Livia Pawlowski 14 2275 Tess Westerhout
15 2069 Tirza Piontek 15 2084 Kris Wijnands
16 1911 Beau de Ridder 16 2182 Renee Wijnands
17 2261 Fay de Ridder 17 2327 Suzie Witteman
18 2232 Lynn van der Slot      
19 2004 Nikita Smit      
20 1946 Sofie Uittenbogaard      
21 2266 Amy Westerhout      
22 2244 Lucia Victoria de Wit      
23 2325 Emma van der Zalm      
24 2326 Isa van der Zalm      
           
    Daniëlle Boekhout      
Vrijdag 1 Lidnr. 15.00 - 16.00 uur      
1 2387 Bien Aimeé v.d. Berg      
2 2369 Evi Bouwmeester      
3 2290 Lynn van Drunick      
4 2390 Anouk den Elzen      
5 2216 Kaat Hermans      
6 2413 Tess Kerkvliet      
7 2292 Sophie Nahon      
8 2270 Mirthe Rietvink      
9 2271 Vera Rietvink      
10 2401 Faya Vork      
           
Vrijdag 2 Lidnr. 16.00 - 17.00 uur Vrijdag 3 Lidnr. 17.00 - 18.00 uur
1 2123 Noa Aanhane 1 2365 Lise Booij
2 2356 Jill Aartman 2 2393 Anna Dobbe
3 2358 Amber Bakermans 3 2359 Lotte Duivenvoorde
4 2338 Fabien van den Berg 4 2405 Niki van Gijlswijk
5 2376 Tess van Beusekom 5 2172 Suse van Grieken
6 2328 Kyra Cozijn 6 2307 Isa Griekspoor
7 2329 Minke van Denzen 7 2384 Mindy Groenewoud
8 2354 Maud Duivenvoorde 8 2335 Isza Guijt
9 2349 Charlie den Elzen 9 2341 Vera van Haaster
10 2330 Anne Epping 10 2347 Elize van Kempen
11 2312 Anne Geerlings 11 2115 Fem van Leeuwen
12 2408 Mirthe den Haas 12 2342 Mariana Monteiro Zahir
13 2367 Lisa van der Hoorn 13 2397 Nanette de Reuver
14 2404 Maud Jansen 14 2398 Alix de Reuver
15 2344 Fleur Kerkvliet 15 2350 Lieke Robben
16 2411 Lewis Macleod 16 2371 Lieke v.d. Slot
17 2355 Fenna Meuleman      
18 2381 Yfke Pennings      
19 2255 Eline Rietvink      
20 2362 Mila de Ruiter      
21 2149 Eline Thijssen      
22 2300 Criz Weijers      
           
           
           
           
Vrijdag 4 Lidnr. 18.00 - 19.00 uur  Vrijdag 5 Lidnr. 19.00 - 20.00 uur 
1 2201 Lisa Aarts 1 1690 Katie Aartman
2 2368 Rama Alkurdi 2 1893 Lynn Arnold
3 2412 Iris van den Berg 3 1619 Ashley van Bohemen
4 2170 Yf Hachmang 4 1577 Sanne van den Burg
5 2228 Tess Heemskerk 5 2076 Marilène Dijkstra
6 2283 Fiene Hogervorst 6 2096 Tess Dobbe
7 2414 Kiara Jungerius 7 2114 Nienke Duivenvoorde
8 2410 Lebi Lahdo 8 2018  
9 2197 Noa Molenkamp 9 2379 Noa van Gijlswijk
10 2164 Nina Muilwijk 10 2132 Nikki van Haaster
11 2269 Nova Nederstigt 11 2080 Joy v.d. Hulst
12 1966 Lotte Plug 12 2193 Famke Keijzer
13 2036 Fien Plug 13 2101 Nora Kokhuis
14 2017 Kim Warmerdam 14 2366 Floor Kuipers
15 2370 Aniek Wijnands 15 1815 Lola van den Nieuwendijk
16 2286 Eefje Wilson 16 2102 Tess Onderwater
17 2311 Sophie Zuiderduin 17 2278 Dena Pennings
      18 1429 Evi Peters
      19 1886 Suus Plug
      20 2106 Nikki van Schie
      21 2140 Floor Schouls
      22 2250 Luna van der Velde
      23 1672 Jolien Warmerdam
      24 2177 Florien Warmerdam
      25 2181 Roos van der Weiden
      26 2146 Maartje de Werker
      27 2293 Lara Zandbergen
      28 1821 Lotte Zwaan
    Lillian van Dam      
Zaterdag 1 Lidnr. 9.30 - 10.30 uur Zaterdag 2 Lidnr. 10.30 - 11.30 uur
1 2385 Vera Koster 1 1893 Lynn Arnold
2 2333 Lisanne Lieverse 2 2329 Minke van Denzen
3 2319 Jack Marijt 3 2187 Noortje Dobbe
4 2394 Yara de Ruiter 4 2132 Nikki van Haaster
5 2395 Nine Spaans 5 2341 Vera van Haaster
6 2400 Carlijn Spigt 6 2156 Nina Klein
7 2317 Nola Vink 7 2101 Nora Kokhuis
8 2409 Isa Vliegenthart 8 2085 Ewelina Matyja
9 2399 Jesse Wolff 9 2278 Dena Pennings
      10 1429 Evi Peters
      11 1886 Suus Plug
      12 2140 Floor Schouls
      13 2250 Luna van der Velde
      14 2181 Roos van der Weiden
      15 2146 Maartje de Werker